اولین سمپوزیوم ماشینکاری و ابزار، برگزار شد

  • 26 تير , 1396
  • 891 نفر
  • کد خبر 110035
                                                 

اولین سمپوزیوم تخصص ماشینکاری فرز و تراش CNC چند محوره(Multi Axis) و ابزارهای نوین براده برداری به همت مجتمع آموزشی بین المللی مشاهیر پایتخت در تاریخ 22 تیر 96 / هتل سیمرغ تهران ،برگزار شد.

  
   شرح :
   اولین سمپوزیوم ماشینکاری چند محور (MultiAxis) و ابزار های براده برداری نوین به همت مجتمع آموزشی بین المللی فنی و حرفه ای  مشاهیر پایتخت در محل هتل سیمرغ تهران در 22 تیر ماه 1396 برگزار شد.
در این روز بارانی زیبا صنعتگران فرهیخته کشور از راه های دور و نزدیک در این سمپوزیوم حضور به هم رساندند و با این حضور، نشان دادند با وجود اینکه صنعت کشور شرایط خوبی را تجربه نمیکند ، اما میل به پیشرفت و استفاده از علم و امکانات روز دنیا در اولویت است.
علت برگزاری این سمپوزیوم نیازها و کمبودهایی بوده است که مجتمع آموزشی مشاهیر پایتخت طی مشاوره با صنعتگران نیاز سنجی کرده است .
حضور جناب آقای حسن عمادی ، نایب رییس اتحادیه ماشین سازو فلز تراش تهران در این سمپوزیوم نشان از اهمیت برگزاری چنین سمینارهای تخصصی در اتحادیه های مرتبط با صنعت کشور دارد .
جا دارد از شرکت هایی که در این سمپوزیوم شرکت کرده اند تشکر و قدردانی کرد .نام این شرکت ها عبارتند از:
شرکت مپنا بویلر
شرکت پتروشیمی مبین
شرکت موتورسازان
شرکت مبتکر
شرکت ارس زنجان
شرکتModernTronics
شرکت اوجان ایرانیان
شرکت فولاد مبارکه اصفهان
شرکت قالب های بزرگ صنعتی ایرانخودرو
شرکت مالیبل سایپا
شرکت ماشین افزار آریا
صنایع دفاع
شرکت رستا فن
شرکت Hitech
شرکت Fortizer
همچنین  از شرکت های ماشین افزار آریا و شرکت hitech & fortizer که به عنوان اسپانسر حضور داشته اند تشکر و قدردانی می گردد.
ضمن تشکر از اساتید این سمپوزیوم ،  آقایان  مهندس مجید نظری، مهندس پیمان مایانی و مهندس امیر محسنی نژاد و تک تک صنعتگران محترم که تشریف آوردند و فرم نظر سنجی را تکمیل فرمودند به استحضار می رساند ، به پشتوانه 85% رضایت اعلام شده از سمپوزیوم و نحوه اجرا ، مجتمع آموزشی بین المللی مشاهیر پایتخت با همت و انگیزه ای بیشتر از گذشته  رسالت خود را که در راستای آموزش ، اشتغال و توانمند سازی صنعت کشور میباشد ادامه خواهد داد.
امیدواریم که بتوانیم با قدم های کوچگ خود ، گامی بزرگ در آبادانی کشور عزیزمان برداریم.

جهت مشاهده عکس ها کلیک کنید.
 به اطلاع میرساند اطلاعات علمی سمپوزیوم برای شرکت کنندگان درتاریخ 26 تیرماه ایمیل شد در صورت عدم دریافت باآموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
با سپاس - روابط عمومی مجتمع آموزشی بین المللی فنی و حرفه ای  مشاهیر پایتخت